Velikost penisu a partnerské vztahy

Může velikost penisu negativně ovlivnit partnerský život?


Na tuto otázku pochopitelně neexistuje jednoznačná odpověď. V některých případech to tak být nemusí, a to i přes menší rozměry pohlavní údu, v jiných zase ano. Podívejme se tedy na tuto problematiku podrobněji.

Ať se nám to líbí, nebo ne, soužití v ložnicích je jedním z klíčových prvků partnerského života, takže je třeba na něm náležitě pracovat. V této souvislosti můžeme poměrně často slyšet nebo číst větu, že „na velikosti záleží“. Mnohdy je ovšem také zpochybňována, a to samotnými ženami. Pravda je však někde uprostřed. Šířka a délka penisu skutečně nemusí v ložnici představovat sebemenší problém, neboť sex v žádném případě není pouze o rozměrech a roli hraje spousta dalších neméně významných činitelů.

 

Velikost penisu má vliv na mužskou psychiku

Z výše uvedeného vyplývá, že objektivně nemusí velikost penisu nikterak vadit (pokud tedy zrovna nemáte tzv. mikropenis, což je pohlavní úd cca 2,5x menší než běžný průměr). Jenže existuje také subjektivní stránka tohoto problému. Mnoho mužů totiž není se svoji „výbavou“ spokojeno, což může mít velmi negativní vliv na jejich sebevnímání a v konečném důsledku to má dopad také na jejich pohodu. To se pochopitelně zase projeví na kvalitě partnerského života. Zkrátka a dobře na velikosti penisu minimálně v některých případech záleží!

 

 

Jak zvětšit penis? Možností máte hned několik!

Lze konstatovat, že zvětšení penisu může pomoci. Otázkou ovšem zůstává, jak a zda vůbec toho lze dosáhnout. Možná vás překvapí, že možností existuje celá řada. Samozřejmě je možné absolvovat chirurgický zákrok, nicméně k dispozici jsou i méně „radikální“ způsoby. Vyzkoušet lze kupříkladu různé doplňky stravy, intimní přípravky anebo vakuové pumpy. Pokud si totiž vyberete správně, nehrozí žádná zdravotní rizika a navíc některé výrobky skutečně fungují. Okamžitě se tedy budete cítit lépe a partnerka zřejmě rovněž nebude proti…

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.